Audiovizuální obsahuje na Vimeu

Jestliže máte rádi filmy a obecně se zajímáte o audiovizuální tvorbu, tak ba Vás mohl zaujmout projekt Vimeo, z kterého můžeme bezplatně stahovat.

Audiovizuální obsahuje na Vimeu

Filmy jsou skvělá zábava

O spoustě lidí můžeme říct, že jsou to opravdu filmoví nadšenci, kteří si rádi večer udělají pohodu a užijí si hezký film. Takto to občas dělá mnoho z nás, protože skutečně díky tomu si uděláme hezký večer a můžeme si ho užít třeba s přáteli. Byla natočena spousta filmů různých žánrů, a proto je rozhodně z čeho vybírat. Možná se ptáte, kde se dají takové filmy sledovat.

konec filmu

Odpověď je jednoduchá, protože od roku 2004 existuje platforma Vimeo, která vznikla díky dvou nadšencům, kteří měli opravdu filmy rádi. Tento nápad se opravdu uchytil a lidi, kteří se právě zajímají o audiovizuální tvorbu, tak si tu skutečně užijí klidně mnoho hodin zábavy, kdy obsahu stále spousta přibývá, a navíc je tu skvělá komunita. Třeba takové YouTube je určené pro masy a má spíše mladší diváky, ovšem Vimeo má komunitu lidí se stejným zájmem, což má opravdu velkou hodnotu, protože se tu můžete smysluplně pobavit s ostatními uživateli.

Nemusíte za nic platit

Běžná registrace do tohoto projektu je zcela zdarma, takže na rozdíl od jiných platforem nemusíte každý měsíc platit nějaké poplatky, což je rozhodně velké plus. Nemusíte se obávat, že byste se tu nudli, protože je tu opravdu spousta obsahu všemožného druhu, takže se tu nejde člověk, který se rád dívá na komedie, ale oproti tomu i někdo, kdo má zase rád detektivky. Samozřejmě kromě pouhého sledování je tu celá řada dalších možností, kdy můžeme třeba komunikovat s ostatními uživateli.

projekt Vimeo

Celkově tu na Vás čeká příjemné prostředí, jenž je navíc přehledné. Možná si říkáte já si jde stáhnout video z této platformy, když jsme třeba nadšenec, který chce dále s dílem pracovat. How to download from Vimeo free stahujvidea.cz? Stažení zdarma zajistíme tak, že na tento web vložíme odkaz a potvrdíme stahování, takže v tom není žádný háček. Za nic se ti neplatí, nemusíte se registrovat a podobně, můžete stahovací web začít zvesela používat.