Co by o dámských lodičkách prohlásil Leonardo da Vinci


Víte, kdo byl Leonardo da Vinci? Člověk, který jako kdyby nežil ve své době. Nabídl lidem řadu vynálezů, například skafandr, anemometr, soustruh, tkalcovský stav, rogallo nebo padák. Jeho obraz Mony Lisy zná snad každý a na to, že šlo o renesančního umělce a myslitele, jsou jeho myšlenkové pochody až neuvěřitelné.

dívka u moře

Leonardo da Vinci se také velmi pochvalně vyjádřil k lidským, a tedy zejména k ženským chodidlům. Považoval je za mistrovské kousky a domníval se, že kdo za konstrukcí chodidla stojí, byl někdo velmi moudrý a vzdělaný. Je v zásadě jedno, kdo to byl, jaký Stvořitel, Bůh či Bůžek, podstatné je, že tu máme něco úžasného, co můžeme pozorovat takřka každý den.

dámské boty

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak sexy dovedou být ženské nohy, zakončené hlubokou klenbou a dokonale tvarovanou patou a do paraboly ustupujícími prsty? Je to umělecký skvost a navíc velmi šikovný a praktický, který umožňuje pohyb všemi směry, dovoluje nám nejen chůzi, ale i běh, výskoky a další druhy pohybů. Ženské chodidlo nejvíce vyniká v botách na podpatku, je to dáno tím, že podpatek dámské boty na jehlách Botish zvedne patu do výšky, tím se vyklene klenba a oblé tvary chodidla působí velmi vzrušivě na většinu mužů, a dokonce i žen. Mimochodem, víte, že některé ženy rády sledují mužská chodidla, pokud jsou pohledná a hezky tvarovaná?

A možná si neuvědomujete ještě jednu zásadní věc, proč zrovna chodidla tolik vzrušují mnoho dospělých lidí – chodidlo nám zobrazuje zmenšený model lidského těla, jsou na něm citlivá nervová vlákna, která propojují tuto část těla s vnitřními orgány, a při milování tak máme přímo před sebou ve svých rukách celou bytost, které náleží. Lodičky na vysokém podpatku přímo svádí k tomu, vyzout je až v posteli a užít si večer plný vášně a obdivovat to, co již před námi se zájmem sledoval renesanční umělec a vynálezce.