Dovolená v Lednici

Každý z nás propaguje jinou dovolenou, ať už je to potápění u korálového útesu, odpočinek na písčitých plážích, či tury po horách. Pokud jste zastánci válení se u pláže, zkuste letos využít jiný druh dovolené a vyzkoušejte odpočinek v podobě nekonečných vinic a relaxace ve wellness zóně. Nejen, že letos uděláte změnu a zažijete zcela něco jiného, ale také poznáte nový druh odpočinku. Proto vyrazte vstříc dobrodružství a přijeďte na Moravu. Ubytování lednice Vám zařídí prvotřídní pokoje od standartních, po pokoje deluxe, či rodinné ubytování.

lednice

V srdci tohoto překrásného kraje je možnost využit relaxace v podobě jízdy na kole, či na koni. Pokud však nepatříte mezi sportovní tipy, nemusíte dělat nic, než se usadit v jednom z místních sklípků a degustovat místní proslavené víno Pálava. Toto víno je rozšířené u nás i v zahraničí a to díky jeho specifické nasládlé chuti. Ne nadarmo se sem sjíždí turisti s celé republiky, aby tento sladký skvost ochutnali. Samozřejmostí jsou zde také restaurace, které nabízejí ochutnávku zdejší kuchyně, speciality šéf kuchařů a mnoho dalších pokrmů.

Využití je zde samozřejmě i pro děti. Ty jistě ocení sportovní aktivity jako je stolní tenis, venkovní plavecký bazén, pétanque a další. Okolí nabízí také nespočet památek, jako je Minaret, Zámek Lednice, se zámeckou zahradou a mnoho další. Zkrátka kdo chce, určitě si zde zábavu najde.

lednice 2

Mimo jiné je zde parkování přímo u hotelu Galant, který se chlubí 4 hvězdičky s možností ubytování domácích mazlíčků. Je zde vlastní pivovar, možnost připojení Wi-Fi zdarma a také masážní salón. Samozřejmostí je také vinný sklep, který nesmí v této oblasti zaručeně chybět.

Pokud se tedy rozhodujete, kam vyrazíte na vaší další dovolenou, vyměňte písečné pláže za domácí prostředí. Nejen, že ušetříte peníze, ale také poznáte kus naší nádherné krajiny, který za to určitě stojí. Proto neváhejte a dejte přednost České republice před zahraničím.