Hypotéka, na kterou můžete dosáhnout

Víte, co znamená nebankovní hypotéka? Jedná se o dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti, který je poskytován sektorem nepodléhajícím kontrole České Národní Banky. Nebankovní hypotéky mají oproti těm bankovním určité výhody. Ty se týkají především jejich schválení a šancí na jejich získání. Většinou nemusíte dokládat účel této hypotéky. Můžete tak peníze použít na cokoliv chcete, dokonce i na vyplacení exekuce. Nemusíte dokládat výši příjmů, ani se nenahlíží do registrů.

barevné stříšky

Pokud tedy potřebujete peníze na cokoliv, může to být pro vás ideálním řešením. Důležité je ale počítat s tím, že se jedná o dlouhodobý závazek a není dobré se k němu uvázat bezhlavě, bez řádného promyšlení.

Jaké jsou tedy podmínky získání takové půjčky? Ty si samozřejmě určuje každá společnost podle sebe. Zpravidla se ale jedná o věk 18 až 60 let (někdy i 65) a možnost ručení nemovitostí. Ta může být buď ve vašem vlastnictví, nebo ve vlastnictví třetí osoby, která je ochotná svou nemovitost za tímto účelem zastavit. A kolik peněz tedy můžete dostat? Může to být až 70% z odhadní ceny nemovitosti! Přitom neplatí žádný odhad, ani jiné poplatky. Doba splácení může být 5 až 30 let a úrok většinou stejně nízký, jako v bance.

deset euro

Peníze snadno, rychle a na cokoliv

A na co tedy můžete peníze použít? Jak už bylo řečeno, není nutné dokládat účel. Proto můžete za peníze třeba zrekonstruovat zastavenou nemovitost, vyplatit exekuci, koupit nové auto, či si třeba užít nezapomenutelnou dovolenou. Záleží pouze na vás a vašich představách!

Pokud se rozhodnete této hypotéky využít, rozhodně si vyberte společnost, která je férová a důkladně si nastudujte podmínky. Může to být ale vaše záchrana ve složité finanční situaci, či cesta, jak si splnit svůj sen. Získání je jednoduché. Proto k tomuto typu půjčky lidé přistupují čím dál častěji.