Krásná s přírodní kosmetikou

  • Kokosový olej

Olej, který zná většina žen. Dokáže pomoci pokožce celého těla ve stavu, kdy je nepříjemně napnutá a vysušená. Proto je vhodný v zimě na suché ruce, nebo naopak v létě na spálenou pokožku od sluníčka. Skvěle působí jako maska na vlasy. Zábal na hlavě pravidelně praktikujte a uvidíte pozitivní změnu. Kokosový olej nemusí vyhovovat lidem s mastnějším typem pleti.

kokosový olej

  • Bambucké máslo

Výhody bambuckého másla jsou především v tom, že působí antibakteriálně a protizánětlivě. Mohou ho používat lidé trpící lupénkou nebo jinými typy ekzémů. Je vhodné i pro všechny typy pleti, tudíž by měla přijít úleva i pro ty, kteří mají s citlivostí pokožky velké problémy. Krásně se roztírá a vstřebává. Pleť je po bambuckém másle nádherně sametová.

  • Arganový olej

V poslední době velmi oblíbený olej, který má své místo i v kosmetických salonech. Jeho škála prospěšných látek je obrovská. Od hydratace a regeneraci pleti až přes vitalitu a lesk vlasů. Oblíbenost u žen je také z důvodu, že velmi dobře bojuje proti vráskám. S pravidelným nanášením mohou ustoupit vrásky již vzniklé. Stačí pár kapek na celý obličej, tudíž budete mít na nějakou dobu vystaráno.

  • Konopný olej

Pokud vedete neustálý boj s akné, zpozorněte. Konopný olej má léčivé účinky pro aknózní pleť a je spolehlivou zbraní, jak se této nepříjemnosti zbavit. Působí, protikřečově a konopného oleje se nemusí bát ani lidé s alergiemi.

olejíček

  • Tea tree

Pomocník, který léčí poranění, menší ranky a akné. Může Vás zbavit bradavic a oparů. S citlivější pokožkou by se měl ředit. Tento olej z čajovníkového stromu by neměl chybět žádné ženě.
 
Naše tělo je přírodní produkt, a proto bychom mu měli to nejlepší z přírody dodávat. Buďme vděční, že nám příroda nadělila takové skvosty. Užívejme si jejich blahodárných účinků a experimentujte s novými. Vaše vlasy i pleť Vám poděkují.