Která barva je dobrá?

No rozhodně modrá! Víte, která místnost nikdy nesmí chybět v bytě nebo domě? Koupelna!
Právě tato místnost může být v některých domech větší, v jiných budovách, například bytech třeba i menší. Vždy bude mít jistý svůj vlastní prostor ať už menší nebo větší a vždy si ji můžeme přizpůsobit podle svých vlastních představ. Sprchový kout, vana, umyvadlo, pračka nebo sušička, nějaké skříňky, to všechno zde samozřejmě můžete nalézt. Do dalších prvků, které se zde nachází, se řadí kosmetika všeho druhu.kapka vody v modrém poli
Takže pokud skloubíme naši dobrou barvu a místnost, která nesmí nikde chybět, vznikne nám právě to, o čem se nyní budeme nadále bavit.
Co Vám vykouzlí úsměv na tváři? To, že se ráno vidíte po probuzení v zrcadle nebo to, že po hodině příprav odcházíte jako úplně jiný člověk?
Každý by si měl celý prostor přizpůsobit podle svých potřeb a také podle možností. V dnešní době je opravdu z čeho vybírat, proto si můžete celý prostor doladit k dokonalosti a obklopit se barvami, které lahodí Vašemu oku, jsou pro Vás líbivé, a které právě pro Vás představují tu správnou harmonii. A když už se bavíme o harmonii, tak zde nesmí chybět právě „barva vody“.

Barva vody

Rozhodně ji lze přirovnat k barvě vody. Často se o vodě mluví ve spojitosti právě s modrou barvou, leč je samozřejmě voda sama o sobě spíše průzračná. Je to dáno zřejmě tím, že pokud vidíme větší plochu vody, pak se nám jeví právě jako tato krásná barva, přirovnat ji můžeme zejména ke známému moři. Vždyť i z vesmíru vidíme naši planetu jako modro-zelenou.
Takže do této místnosti rozhodně patří. Právě tato barva ji může zmodernizovat stejně tak jako zútulnit. žena v ručníku
Modrá koupelna https://www.skvelydomov.cz/koupelna/ je symbolem vody, krásy a elegance.
S jakými dalšími barvami ji lze spojit?

  • Modrá barva může být sytá i jemná, může působit střízlivě i mimořádně výrazně. Použít se dají veškeré odstíny od té nejjemnější, jako když jsou na obloze po ránu http://www.lecbarany.cz/o-lecbe-ran/typy-ran/hluboka-a-podminovana-rana jen lehounké mráčky s nádechem něžnosti, až po ty syté, kdy zapadá sluníčko a na druhé straně už vidíme tmavý odstín, z něhož pomalu začíná vykukovat měsíc.
  • Kombinovat se dá snadno s bílou, působí pak svěže a moderně, ale také i s dalšími odstíny jako je šedá. Vsadit na jistotu se dá i v rámci lehkého harašení, například pokud ji skombinujete s jinou výraznou barvou jako doplňkem, například žlutou, zelenou, fialovou nebo i červenou! Nebojte se experimentovat a vytvořit to, co se Vám bude líbit.