Nebankovní společnosti jako váš nový finanční partner

Nastala doba, která úplně otáčí smysl bankovnictví. Už nemusíte čekat dlouhé měsíce na vyřízení půjčky. Už nemusíte chodit pořád na schůzky do banky a nepřetržitě jim dodávat veškeré podklady, listiny, dokumenty a potvrzení. Už se nemusíte obávat, jestli půjčku vůbec dostanete. To všechno zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku a v posledních letech nastala opravdová revoluce v nebankovním sektoru.

Ten poslední roky konkuruje bankám, protože nabízí stejně výhodné úroky a také stejně nízké měsíční splátky jako tomu bývá v běžné bance. Proto je teď skvělým partnerem do života. Tento sektor se velice rychle stal konkurence schopným a díky tomu si už našel mnoho klientů. Lidé totiž nechtějí složitosti, mají rádi jednoduchost a to jim právě tyto společnosti nabízejí.

česká měna

Co všechno zajišťujeme a co jsme schopni vám obstarat?

Jak je to s úrokem?

Jistě se v prvé řadě ptáte na úrok. Ten se pohybuje od 4% p.a. pro klienty, kteří nemají žádný záznam, nebo mají pouze nějakou drobnost v registru dlužníků. V případě, že máte větší záznam, pak nezoufejte, úvěr jsme vám schopni poskytnout i v tomto případě a to s úrokovou sazbou od 7% p.a.
Získat můžete až 70% z hodnoty nemovitosti.

nákup domu

Doba splácení je volně nastavitelná, může se pohybovat od jednoho roku až po dobu třicet let. Delší doba znamená měsíčně menší splátku, což si lidé volí daleko raději, než aby se dostávali v takovém případě do finančních potíží nebo do situací, ze kterých by si opět nevěděli rady.

Úvěr můžeme expresně schválit. Stačí nám dopředu zaslat 10 fotografií nemovitosti a schválíme vám jej předem. Peníze také můžete získat již v den podpisu smlouvy. Jsme rychlí a profesionální.

Preferujeme individuální jednání ke každému klientovi, proto jsme schopni vám vyjít v některých oblastech vstříc. Stačí se na nás obrátit.

ruka s tužkou

Zajišťujeme spotřebitelské úvěry i podnikatelské úvěry.

Nebankovní americká hypotéka je navíc vhodná pro každého podnikatele. Díky získaným penězům můžete financovat veškeré potřeby ve své firmě nebo ve vašem podnikání. Získáte až 70 % z hodnoty nemovitosti.