Služby virtuální asistentky

Každý si asi dovede představit, co dělá taková asistentka v kanceláři svého nadřízeného. Ne, nebojte, není tím myšleno nic nepřístojného. Taková asistentka vyřizuje telefonáty, zapisuje různé výsledky z jednání, připravuje podklady pro svého zaměstnavatele, vyřizuje poštu, jak normální, tak elektronickou, zařizuje přípravu na obchodní jednání, vaří kávu, zajišťuje vše, co je potřeba. Od překladů z jiného jazyka po objednávku kancelářských potřeb. Ale co když podnikatel nemá tak velký podnik, aby se mu vyplatilo zaměstnávat asistentku?
lékařská dokumentace
Potom je řešením takzvaná virtuální asistentka, která za podnikatele udělá práci, která by ho zbytečně zdržovala od prací důležitějších, například obvolávání a domlouvání schůzek, vyplňování různých formulářů a téměř vše, co vykonává normální asistentka. Pouze tuto práci dělá daná asistentka externě, za pomocí telefonu a internetu, různých počítačových programů a podobně. Virtuální asistentka Vám jako službu přepíše zvukový záznam z jednání do písemné podoby, zajistí catering a podobné služby na velké obchodní jednání, připraví podklady, prezentace, přehledy a další. Snad jen Vám osobně neuvaří kávu. Její služby Vás na víc vyjdou levněji, než zaměstnávat člověka, který v pracovní době nemá dostatek pracovní náplně. Virtuální asistentky Vám zaplní Váš diář smluvenými schůzkami s klienty, zajistí účetnictví, překlady, přepisy, a cokoli si budete v rámci oboru asistentky přát. Dokáže Vám zajistit i velkou firemní i soukromou akci, kde bude mnoho hostů, bude tam potřeba catering, občerstvení, obsluhující personál, hudba, prostory, výzdoba, fotograf i kameraman, vše, na co si vzpomenete.
šipka kolem ženy
Služby virtuálních asistentek jsou u nás vcelku novou věcí, která se teprve začíná rozšiřovat a získávat na oblibě. Ale v zahraničí už je to něco zcela běžného.