Vánoční dárky pro malé milovníky vláčků

Snad každé malé dítě se již těší na Vánoce. Proč taky ne, dostanou spoustu dárků, atmosféra Vánoc je sváteční pro každého z nás a děti ji vnímají ještě o to více. Chcete pomoci s výběrem dárků pro děti? Nabízíme vám přehled dárků pro milovníky vláčků. Vláčky jsou poměrně oblíbenou hračkou jak u dívek tak u chlapců.

vlak na nádraží

Vláčkodráha

Dřevěná vláčkodráha je základ. Potěší každého milovníka vláčků, včetně těch dospělých. Pokud chcete vláčkodráhu, kterou budete moci libovolně rozšiřovat, pak se jednoduše koukněte po dřevěných univerzálních kolejích, které koupíte v běžných řetězcích a nejsou ani nijak drahé. Koupit můžete také krásné dřevěné vláčky, které na dráhu pasují, různé mosty, doplňky, nádraží, točny a podobně. Prostě ráj pro každého malého strojvedoucího.

Elektrický vláček

Elektrické vláčky, které jezdí po kolejích samy, jsou také skvělým dárkem pro každého milovníka železnic. Jednoduše jedou dle pokynů aplikace, popřípadě dle jednoduchého ovladače, které zvládne řídit i malé dítě. Je to velice oblíbená hračka především u tatínků.

thomas-and-friends-2435542_960_720

Oblíbení hrdinové

Tak třeba mašinka Tomáš je u dětí velice oblíbená a tím pádem se objevuje na různých věcech pro děti od penálů, triček, ponožek nebo třeba povlečení. Ostatně povlečení mašinka Tomáš Masinka-tomas.cz je velice oblíbené a děti zaručeně potěší. Koupit můžete třeba i plyšovou hračku s tímto motivem, puzzle nebo třeba omalovánky.

Cesta parní lokomotivou

Pro opravdové milovníky vlaků můžete sjednat zážitkový poukaz na jízdu parní lokomotivou, ta u nás jezdí poměrně pravidelně v některých lokalitách a jedná se opravdu o velký zážitek. Stejně tak můžete navštívit třeba výstavu modelů železnic, popřípadě železniční muzeum. Je spousta věcí, které jsou spojeny s železnicemi a které můžete darovat v podobě zážitku, pokud nechcete svůj život obklopovat spoustou věcí a hraček.