Vyrazte do laserové arény v Praze!

Pořádná porce zábavy a adrenalinu na vás čeká v laserové aréně v Praze. Právě laserová střílečka ve zdejší aréně je ten nejlepší způsob, jak můžete strávit svůj volný čas aktivním způsobem, pořádně se u toho pobavit a načerpat sílu do života. Jedná se o to pravé místo, kde se opravdu dokonale odreagujete od starostí všedních dní a vyčistíte si hlavu od všech pracovních povinností, které vás sužují. No a ještě ke všemu budete sdílet zážitky s lidmi, které máte rádi, ať už je načerpáte při hře samotné anebo třeba při posezení v místním baru, kde můžete všechno podrobně rozebrat u skleničky něčeho dobrého.

DSC_0201

Návštěva laserové arény je příležitost, která se neodmítá. Zbývá proto už jen otázka, jak se na místo dostanete? Na výběr máte hned několik možností dopravy, ať už té hromadné anebo osobní. Poblíž se nachází hned několik zastávek autobusů a tramvají anebo metro. A pohodlně zaparkujete i při cestě automobilem, buď přímo před prahem arény na přilehlém parkovišti anebo v blízkém obchodním domě. Stačí se podívat na webové stránky laserové arény a okamžitě budete mít jasno .

labyrint (33)

A když už na tom webu budete, tak si zde nezapomeňte rezervovat svůj termín hry, protože bez rezervace nebudete mít jistotu, zda na vás na místě vyjde řada. A to by byla věčná škoda. Navíc si zde můžete zakoupit i dárkový poukaz na akci, třeba pro někoho z vašich blízkých, kdo slaví narozeniny a má rád zážitky podobného ražení.
Laser game je pro všechny lidi, kdo mají rádi pohyb, legraci a adrenalin. Je pro všechny lidi bez rozdílu věku a pohlaví a je jisté, že vás rychle vtáhne do hry. Zábava s laserovou pistolí je dokonale bezpečná a užijete si ji, ať už jste začátečník anebo pokročilý. Čeká zde na vás několik herních módů, které můžete volit s ohledem na složení vašeho týmu a dvě parádní arény, takže možnosti hry se jen tak nevyčerpají.