Pevný základ domu není podstatný

Víte, že není vůbec podstatné, jestli Váš rodinný dům má, nebo nemá pevné základy? Že by bez pevných základů spadl? Omyl! Takové mobilní domy spolehlivě stojí úplně stejně, jako ty dřevěné, nebo zděné s pevnými základy!

domy

A když se to vezme kolem a kolem …
Nakonec byste nebyli první ani poslední, kdybyste se rozhodli pro bydlení v domě, který by neměl pevné základy. Vždyť už dávno se v Americe stěhovalo i s domem. A nakonec to došlo i k nám. Naštěstí! Protože bydlení v mobilních domech má své nesporné výhody! Jinak by se neujalo!

Jasně, že bydlet v domě, který má dvě patra, několik koupelen a mnoho schodů, je fajn. Ale pouze v případě, že máte služebnictvo, uklízečky a zdravé klouby. A hlavně netrpíte sklerózou. Protože když něco zapomenete ve druhém patře a potřebujete to v přízemí? Nemá smysl to dál rozvádět, viďte? Kromě toho si i za deštivého počasí můžete hrát s dětmi na schovávanou. Fakt je to jedna velká výhoda, stejně tak velká, jako je ten dům!
Ale teď vážně.

  • Mnoho lidí volí v dnešní době přízemní domečky, aby nemuseli ve stáří zdolávat schody. A tuto přednost mobilní domy rozhodně mají!
  • Mnozí lidé chtějí bydlet ve svém za co nejmenší investice. I tuto podmínku mobilní domy splňují.
  • Mnozí lidé potřebují přímo akutně řešit svou bytovou situaci co nejrychleji, ale zároveň co nejkvalitněji. Je Vám jasné, že mobilní domy se přímo nabízejí, jako nejideálnější řešení!
  • Mnozí lidé mají nutkání měnit bydliště pomalu jako boty. Proč se domům říká mobilní, je všem snad jasné!

dřevěný dům
A když se to všechno tak nějak sumarizuje, potom musí i ten největší oponent v otázce bydlení v takových domech pookřát. A možná, že docela změní názor na to, že pořádný dům musí stát na pevných základech! Ten pevný základ opravdu není důležitý. Když pocítíte spokojenost, bezpečí a jistotu, na absenci pevných základů mobilních domů okamžitě zapomenete.